środa, 05 czerwiec 2019 10:17

DRODZY RODZICE

OPŁATY ZA POBYT W PRZEDSZKOLU

I WYŻYWIENIE ZA MAJ PROSZĘ POBRAĆ

Z SYSTEMU LOGUJĄC SIĘ NA STRONĘ:

iprzedszkole.progman.pl

ZGODNIE Z POBRANYMI W MARCU LOGINAMI.

OPŁATY NALEŻY UIŚCIĆ DO 10 CZERWCA.

PODOBNIE ZA CZERWIEC DO 10 LIPCA.

W PRZYPADKU PROBLEMU PROSZĘ O KONTAKT Z PANIĄ MARZENĄ Z SEKRETARIATU.

Odpłatność za przedszkole

Zasady odpłatności za przedszkole reguluje:

Uchwała Nr LXIX/1275/VII/2018 Rady Miasta Poznania z dnia 3 lipca 2018r.

w sprawie określenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach prowadzonych przez Miasto Poznań i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Proszę Rodziców o zapoznanie się z treścią Uchwały,  gdzie zapisane są przypadki zwolnienia z opłat za przedszkole.

Koszt dziennego wyżywienia wynosi 7,00 zł

(śniadanie 30%, dwudaniowy obiad 50%, podwieczorek 20%)

Z DNIEM 1 STYCZNIA 2019r. NASTĘPUJE ZMIANA ZASAD I TERMINÓW NALICZANIA ODPŁATNOŚCI ZA POBYT I WYŻYWIENIE DZIECI W PRZEDSZKOLACH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO POZNAŃ.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PIERWSZA WPŁATA RODZICÓW NASTĄPI DO 10 LUTEGO 2019r.  ZA GODZINY FAKTYCZNEGO POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU WEDŁUG WCZEŚNIEJSZYCH WSKAZAŃ RODZICÓW.

NUMERY KONT WRAZ Z KWOTĄ BĘDĄ PODANE PAŃSTWU NA POCZĄTKU LUTEGO 2019r.

POWYŻSZE NALICZANIE BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁO DO KOŃCA CZERWCA 2019r. PONIEWAŻ W TYM TERMINIE MIASTO POZNAŃ ZAKŁADA WYPOSAŻENIE PLACÓWEK W DEDYKOWANE CZYTNIKI KART REJESTROWANYCH PODCZAS WEJŚCIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA I WYJŚCIA Z BUDYNKU PLACÓWKI.

Czytany 438 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 30 czerwiec 2019 18:18